Dodávky - 127851-2022
Česko-Rokycany: Zdravotnické přístroje
2022/S 050-127851
Oznámení o výsledku zadávacího řízení
Výsledky zadávacího řízení
Dodávky
Právní základ:
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
ZDRAVOTNICKÉ PŘÍSTROJE PRO ROKYCANSKOU NEMOCNICI, A.S. - MYCÍ A DESINFEKČNÍ TECHNIKA
Spisové číslo: CN/151/CN21
II.1.2)Hlavní kód CPV
33100000 Zdravotnické přístroje
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem této veřejné zakázky je dodávka mycí a desinfekční techniky pro zadavatele. V Části 1 bude dodána myčka na endoskopické vybavení a v Části 2 myčka podložních mís a močových lahví.
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ano
II.2)Popis
II.2.1)Název:
Část 1 - Myčka na endoskopické vybavení
Část č.: 1
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
33168000 Endoskopie, endochirurgické přístroje
II.2.4)Popis zakázky:
Dodávka 1 ks myčky na endoskopické vybavení
Část 2 - Myčka podložních mís a močových lahví
Část č.: 2
33191000 Sterilizační, desinfekční a hygienické přístroje
Dodávka 2 ks myčky podložních mís a močových lahví