Dodávky - 131206-2023
Slovensko-Bratislava: Elektrická energia
2023/S 045-131206
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Tovary
Právny základ:
Smernica 2014/24/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Dodávka elektrickej energie a zemného plynu
Referenčné číslo: TSB-DNS-2023/02
II.1.2)Hlavný kód CPV
09310000 Elektrická energia
II.1.4)Stručný opis:
Predmetom tohto verejného obstarávanie je zriadenie dynamického nákupného systému (ďalej ako "DNS") na zadávanie zákaziek na zabezpečenie nákupu, dodávky a distribúcie elektriny a plynu.
Verejný obstarávateľ rozdelil DNS do 2 kategórií:
Kategória č. 1: Dodávka elektrickej energie
Predmetom zákaziek zadávaných v DNS v rámci 1. kategórie bude zabezpečenie nákupu, dodávky a distribúcie elektrickej energie do odberných miest podľa konkrétnych potrieb verejného obstarávateľa a prijímateľov po dobu trvania DNS, v kvalite zodpovedajúcej špecifikácii uvedenej v Technických podmienkach prevádzkovateľa distribučnej sústavy, vrátane prevzatia zodpovednosti za odchýlku a jej prepravu distribučnou sústavou do odberných miest.
Predmetom zákaziek zadávaných v DNS v rámci 2. kategórie bude zabezpečenie služieb nákupu, dodávky a distribúcie zemného plynu podľa konkrétnych potrieb verejného obstarávateľa a prijímateľov po dobu trvania DNS, v kvalite zodpovedajúcej špecifikácii uvedenej v Technických podmienkach prevádzkovateľa distribučnej sústavy, vrátane prevzatia zodpovednosti za odchýlku a jej prepravu distribučnou sústavou do odberných miest.
Dodávateľ zabezpečí komplexné služby súvisiace s pravidelnou bezpečnou, stabilnou a komplexnou dodávkou elektriny/zemného plynu do odberných miest vrátane prevzatia zodpovednosti za odchýlky voči zúčtovateľovi odchýlok za každé odberné miesto a za podmienok stanovených v Zmluve/Rámcovej dohode.
Ďalšie informácie o predmete DNS a ostatné podmienky a požiadavky sú uvedené v súťažných podkladoch k zriadeniu DNS a v ich prílohách, dostupné na: https://josephine.proebiz.com/sk/tender/38546/summary
II.1.5)Celková odhadovaná hodnota
II.1.6)Informácie o častiach
Táto zákazka sa delí na časti: áno
Ponuky možno predkladať na všetky časti
II.2)Opis
II.2.1)Názov:
Časť č.: 1
II.2.2)Dodatočné kódy CPV
66132000 Sprostredkovanie predaja komodít
II.2.4)Opis obstarávania:
Predmetom zákaziek zadávaných v DNS v rámci 1. kategórie bude zabezpečenie nákupu, dodávky a distribúcie elektrickej energie do odberných miest podľa konkrétnych potrieb verejného obstarávateľa a prijímateľov po dobu trvania DNS, v kvalite zodpovedajúcej špecifikácii uvedenej v Technických podmienkach prevádzkovateľa distribučnej sústavy, vrátane prevzatia zodpovednosti za odchýlku a jej prepravu distribučnou sústavou do určených odberných miest elektriny na obdobie 5 rokov.
Konkrétny rozsah predmetu zákazky ako aj jeho podrobná špecifikácia vrátane konkrétnych dodacích (odberných) miest, bude súčasťou jednotlivých Výziev v rámci zriadeného DNS, ktoré budú zaslané všetkým zaradeným záujemcom
v rámci kategórie prostredníctvom informačného systému Josephine.
Kategória č. 2: Dodávka zemného plynu
Časť č.: 2
09123000 Zemný plyn
Predmetom zákaziek zadávaných v DNS v rámci 2. kategórie bude zabezpečenie nákupu, dodávky a distribúcie zemného plynu do odberných miest podľa konkrétnych potrieb verejného obstarávateľa a prijímateľov po dobu trvania DNS, v kvalite zodpovedajúcej špecifikácii uvedenej v Technických podmienkach prevádzkovateľa distribučnej sústavy, vrátane prevzatia zodpovednosti za odchýlku a jej prepravu distribučnou sústavou do určených odberných miest zemného plynu na obdobie 5 rokov.