Toto oznámení je pouze pro předběžné informace
Právní základ:
Nařízení (EU, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Rámcová smlouva na preventivní a nápravnou údržbu transmisního elektronového mikroskopu (TEM) FEI Tecnai20
Spisové číslo: JRC/PTT/2022/OP/0751-PIN
II.1.2)Hlavní kód CPV50410000 Opravy a údržba měřících, zkušebních a kontrolních přístrojů
II.1.4)Stručný popis:
Rámcová smlouva na preventivní a nápravnou údržbu transmisního elektronového mikroskopu (TEM) FEI Tecnai (sériové číslo D1216, 1999, typ FP5020/20). Pravidelná kontrola údržby a rentgenového záření je ze strany nizozemského úřadu pro radiační bezpečnost ANVS povinná.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 205 000.00 EUR
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV50410000 Opravy a údržba měřících, zkušebních a kontrolních přístrojů
38511100 Snímací elektronové mikroskopy
38511200 Transmisní elektronový mikroskop
II.2.4)Popis zakázky:
Rámcová smlouva o preventivní a nápravné údržbě transmisního elektronového mikroskopu (TEM) FEI Tecnai20.
Diese Bekanntmachung dient nur der Vorinformation
Rechtsgrundlage:
Verordnung (EU, Euratom) Nr. 2018/1046
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Rahmenvertrag über die präventive und korrektive Wartung des Transmissionselektronenmikroskops FEI Tecnai20 (TEM)
Referenznummer der Bekanntmachung: JRC/PTT/2022/OP/0751-PIN
II.1.2)CPV-Code Hauptteil50410000 Reparatur und Wartung von Mess-, Prüf- und Kontrollgeräten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Rahmenvertrag über die präventive und korrektive Wartung des Transmissionselektronenmikroskops (TEM) FEI Tecnai (s/n D1216, 1999, Typ FP5020/20). Die regelmäßige Wartungs- und Röntgenstrahlungsprüfung ist von der niederländischen Strahlenschutzbehörde ANVS vorgeschrieben.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 205 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)50410000 Reparatur und Wartung von Mess-, Prüf- und Kontrollgeräten
38511100 Rasterelektronenmikroskope
38511200 Durchstrahlungs-Elektronenmikroskope
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Rahmenvertrag über die präventive und korrektive Wartung des Transmissionselektronenmikroskops (TEM) FEI Tecnai20.
Anuncio de información previa
El presente anuncio solo proporciona información previa
Base jurídica:
Reglamento (UE, Euratom) n ° 2018/1046
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Contrato marco para el mantenimiento preventivo y correctivo del microscopio electrónico de transmisión FEI Tecnai20
Número de referencia: JRC/PTT/2022/OP/0751-PIN
II.1.2)Código CPV principal50410000 Servicios de reparación y mantenimiento de aparatos de medida, pruebas y verificación
II.1.4)Breve descripción:
Contrato marco para el mantenimiento preventivo y correctivo del microscopio electrónico de transmisión FEI Tecnai (s/n D1216, 1999, Tipo FP5020/20). El mantenimiento periódico y el control de la radiación por rayos X son obligatorios por parte de la autoridad neerlandesa responsable de la seguridad radiológica (ANVS).
II.1.5)Valor total estimadoValor IVA excluido: 205 000.00 EUR
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)50410000 Servicios de reparación y mantenimiento de aparatos de medida, pruebas y verificación
38511100 Microscopios electrónicos de barrido
38511200 Microscopio electrónico de transmisión
II.2.4)Descripción del contrato:
Contrato marco para el mantenimiento preventivo y correctivo del microscopio electrónico de transmisión FEI Tecnai20.
This notice is for prior information only
Legal Basis:
Regulation (EU, Euratom) No 2018/1046
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Framework Contract for Preventive and Corrective Maintenance of the FEI Tecnai20 Transmission Electron Microscope (TEM)
Reference number: JRC/PTT/2022/OP/0751-PIN
II.1.2)Main CPV code50410000 Repair and maintenance services of measuring, testing and checking apparatus
II.1.4)Short description:
Framework contract for preventive and corrective maintenance of the FEI Tecnai (s/n D1216, 1999, Type FP5020/20) Transmission Electron Microscope (TEM). The regular maintenance and X-ray radiation check are mandatory by the Dutch radiation safety authority ANVS.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 205 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)50410000 Repair and maintenance services of measuring, testing and checking apparatus
38511100 Scanning electron microscopes
38511200 Transmission electron microscope
II.2.4)Description of the procurement:
Framework contract for preventive and corrective maintenance of the FEI Tecnai20 Transmission Electron Microscope (TEM).