Dodávky - 149054-2021
Slovensko-Žilina: Osvetľovacie zariadenia a elektrické žiarovky
2021/S 060-149054
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Tovary
Právny základ:
Smernica 2014/24/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Modernizácia osvetlenia a dodávka videoprojektora s plátnom do Domu umenia Fatra Žilina.
Referenčné číslo: 012021
II.1.2)Hlavný kód CPV
31500000 Osvetľovacie zariadenia a elektrické žiarovky
II.1.4)Stručný opis:
Predmetom zákazky je:
a) výmena a doplnenie pôvodného osvetlenia javiska koncertnej sály Štátneho komorného orchestra v Žiline, efektové a koncertné osvetlenie koncertnej sály, osvetlenie hľadiska ako aj motorický pohon konštrukcii v koncertnej sále;
b) dodávka videoprojektora a projekčného plátna.
Súčasťou zákazky je aj doprava na miesto realizácie, inštalácia resp. montáž jednotlivých častí zákazky.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnota
Hodnota bez DPH: 226 000.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiach
Táto zákazka sa delí na časti: áno
Ponuky možno predkladať na všetky časti
II.2)Opis
II.2.1)Názov:
Modernizácia osvetlenia
Časť č.: 1
II.2.2)Dodatočné kódy CPV
45316000 Inštalovanie osvetľovacích a signalizačných systémov
II.2.4)Opis obstarávania:
Predmetom tejto časti zákazky je výmena a doplnenie pôvodného osvetlenia javiska koncertnej sály Štátneho komorného orchestra v Žiline, efektové a koncertné osvetlenie koncertnej sály, osvetlenie hľadiska ako aj motorický pohon konštrukcii v koncertnej sále. Zákazka zahŕňa aj dopravu a montáž osvetlenia.
Dodávka videoprojektora s plátnom
Časť č.: 2
38652120 Videoprojektory
38653400 Premietacie plátna
Predmetom tejto časti zákazky je dodávka videoprojektora a projekčného plátna a to vrátane dopravy a inštalácie.