Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
DAS Trainings- en opleidingsdiensten
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie80500000 Opleidingsdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
Welkom op het DAS voor het voorzien in diverse trainings- en opleidingsdiensten en coaching-, leer- en ontwikkeltrajecten voor diverse onderwijsinstellingen. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse trainingen en opleidingsdiensten in de breedste zin van het woord uitgevraagd. Hiermee beoogt de aanbestedende dienst een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen.
Tweemaal per jaar wordt dit DAS gerectificeerd om nieuwe onderwijsorganisaties toe te laten als opdrachtgevers.
Op dit moment zijn de volgende onderwijsorganisaties opdrachtgevers binnen dit DAS: ROC West-Brabant.
Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU.
Voor nadere toelichting over het gebruik van het Negometrix platform en de instructie voor het indienen van het Verzoek tot deelname, verwijzen wij u graag naar de supportpagina.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 1.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Diverse trainings- en opleidingstrajecten voor diverse onderwijsorganisaties.