Nederland-Veghel: Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
2021/S 060-152087
Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
NU RIJ - bouwfysisch en brand adviseur update V39
Referentienummer: 169515
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
II.1.4)Korte beschrijving:
Dit is een nadere uitvraag vanuit het Dynamisch Aankoop Systeem 119257 DAS Adviseurs ROC RijnIJssel.
De nadere uitvraag ziet op de inhuur van een bouwfysisch en brand adviseur voor de update van locatie Velperweg 39 van Rijn IJssel.
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: