Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dodávky - 153406-2023
Česko-Brno: Podlahové krytiny
2023/S 052-153406
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Dodávky
Právní základ:
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Výměna dřevěných podlah jeviště hudební scény MDB
II.1.2)Hlavní kód CPV
44112200 Podlahové krytiny
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem veřejné zakázky je výměna jevištní podlahy na hudební scéně Městského divadla Brno. Jevištní podlaha je tvořena pevnou částí, podlahami zvedaných a posuvných zařízení a odnímatelnými poklopy pro umístění propadla nebo servisní přístup k mechanismům jevištních zařízení. Stávající podlahové krabice integrované do podlahy budou odborně odpojeny, demontovány a posléze opět vsazeny o nové podlahy a zprovozněny.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 8 677 686.00 CZK
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
51100000 Instalace a montáž elektrických a mechanických zařízení
45422000 Tesařské práce
II.2.4)Popis zakázky:
Předmětem veřejné zakázky je výměna jevištní podlahy na hudební scéně Městského divadla Brno. Jevištní podlaha je tvořena pevnou částí, podlahami zvedaných a posuvných zařízení a odnímatelnými poklopy pro umístění propadla nebo servisní přístup k mechanismům jevištních zařízení. Stávající podlahové krabice integrované do podlahy budou odborně odpojeny, demontovány a posléze opět vsazeny o nové podlahy a zprovozněny. Celkem se jedná o cca 470 m2 čisté výměry jevištní podlahy včetně poklopů.
Souběžně s výměnou jevištní podlahy bude provedena i výměna opotřebených nosných ocelových lan jevištních stolů. Především z důvodu přístupu k ocelovým lanům po demontáži jevištní podlahy a také s ohledem na nutnost následně znivelovat podlahu zvedaných jevištních stolů vůči podlaze pevné podlahy budou probíhat práce souběžně.