Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Gemeente IJsselstein - Reiniging en Inspectie Riool
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie90470000 Diensten voor rioolreiniging
II.1.4)Korte beschrijving:
De Aanbestedende dienst wenst een overeenkomst af te sluiten voor de reiniging en inspecties van het riool. De deelopdracht bestaat uit het reinigen en inspecteren van vrijverval rioolonderdelen. Dit zijn voornamelijk leidingen en putten, maar ook kleppen, overstortputten of afsluiters. De jaarlijkse hoeveelheden staan in de inschrijfstaat, en is naar verwachting jaarlijks 10% van het areaal. De inspectie van de leidingen kan vanuit de leiding plaatsvinden of vanuit de put. In de deelopdrachten wordt dit duidelijk aangegeven. Opdrachtgever is ten alle tijden gerechtigd de indicatie van 10% te vermeerderen en/of verminderen, afhankelijk van haar behoefte, zonder dat daar een verplichting richting Opdrachtnemer tegenover staat.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De Aanbestedende dienst wenst voor de duur van twee (2) jaar met tweemaal een optie tot verlenging van één (1) jaar een Overeenkomst af te sluiten met één (1) professionele en betrouwbare Ondernemer ten behoeve van de uitvoering van de Dienst.