Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Acord cadru de servicii de reparatii si intretineri autovehicule, cu asigurare de piese, uleiuri, pneuri - D.S. Covasna
Referentienummer: 4303
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie50110000 Reparatie en onderhoud voor motorvoertuigen en aanverwante uitrusting
II.1.4)Korte beschrijving:
Servicii de reparatii si intretineri autovehicule, cu asigurare de piese, uleiuri, pneuri
Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare pana in a 10 a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 15
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 4
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)50110000 Reparatie en onderhoud voor motorvoertuigen en aanverwante uitrusting
09211000 Smeerolie en smeermiddelen
34300000 Onderdelen en toebehoren voor voertuigen en motoren
34350000 Banden voor normale en zware voertuigen
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Lotul nr.4 - Ocolul Silvic Talisoara
Servicii de reparatii si întretineri 4A la caietul de sarcini
Piese de schimb – conform anexei 4B la caietul de sarcini
Uleiuri lubrifiante – conform anexei 4C la caietul de sarcini
Pneuri – conform anexei 4D la caietul de sarcini
Vaselina - conform anexei 4E la caietul de sarcini
Antigel - conform anexei 4F la caietul de sarcini
Cantitatile celui mai mare contract subsecvent sunt prezentate in caietul de sarcini.
Valoarea celui mai mare contract subsecvent este de 12787.90 lei.
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 2
Lotul nr.2 - Ocolul Silvic Comandau
Servicii de reparatii si întretineri 2A la caietul de sarcini
Piese de schimb – conform anexei 2B la caietul de sarcini
Uleiuri lubrifiante – conform anexei 2C la caietul de sarcini
Pneuri – conform anexei 2D la caietul de sarcini
Vaselina, – conform anexei 2E la caietul de sarcini
Antigel – conform anexei 2F la caietul de sarcini
Valoarea celui mai mare contract subsecvent este de 65015.79 lei.
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 5
Lotul nr.5 - Directia silvica Covasna
Servicii de reparatii si intretineri - conform anexei 5A la caietul de sarcini
Piese de schimb conform anexei 5B la caietul de sarcini
Uleiuri lubrifiante conform anexei 5C la caietul de sarcini
Pneuri conform anexei 5D la caietul de sarcini
Valoarea celui mai mare contract subsecvent este de 6968.74 lei.
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 1
Lotul nr.1 - Ocolul Silvic Bretcu
Servicii de reparatii si întretineri 1A la caietul de sarcini
Piese de schimb – conform anexei 1B la caietul de sarcini
Uleiuri lubrifiante – conform anexei 1C la caietul de sarcini
Pneuri – conform anexei 1D la caietul de sarcini
Vaselina, – conform anexei 1E la caietul de sarcini
Antigel – conform anexei 1F la caietul de sarcini
Valoarea celui mai mare contract subsecvent este de 13815,51 lei.
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 3
Lotul nr.3 - Ocolul Silvic Covasna
Servicii de reparatii si întretineri 3A la caietul de sarcini
Piese de schimb – conform anexei 3B la caietul de sarcini
Uleiuri lubrifiante – conform anexei 3C la caietul de sarcini
Pneuri – conform anexei 3D la caietul de sarcini
Vaselina, – conform anexei 3E la caietul de sarcini
Antigel – conform anexei 3F la caietul de sarcini
Valoarea celui mai mare contract subsecvent este de 7221.20 lei.