Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Acord cadru de servicii de reparatii si intretineri utilaje forestiere, cu asigurare de piese, uleiuri, pneuri - D.S. Covasna
Referentienummer: 4118
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie50110000 Reparatie en onderhoud voor motorvoertuigen en aanverwante uitrusting
II.1.4)Korte beschrijving:
Servicii de reparatii si intretineri utilaje forestiere, cu asigurare de piese, uleiuri, pneuri
Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare pana in a 10 a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 15
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)50110000 Reparatie en onderhoud voor motorvoertuigen en aanverwante uitrusting
09211000 Smeerolie en smeermiddelen
16820000 Delen van bosbouwmachines
34350000 Banden voor normale en zware voertuigen
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Lotul nr.1 - Ocolul Silvic Bretcu
Servicii de reparatii si întretineri 1A la caietul de sarcini
Piese de schimb – conform anexei 1B la caietul de sarcini
Uleiuri lubrifiante – conform anexei 1C la caietul de sarcini
Pneuri – conform anexei 1D la caietul de sarcini
Vaselina, – conform anexei 1E la caietul de sarcini
Antigel – conform anexei 1F la caietul de sarcini
Cantitatile celui mai mare contract subsecvent sunt prezentate in caietul de sarcini.
Valoarea celui mai mare contract subsecvent este de 10351,56 lei.
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 3
Lotul nr.3 - Ocolul Silvic Covasna
Servicii de reparatii si întretineri 3A la caietul de sarcini
Piese de schimb – conform anexei 3B la caietul de sarcini
Uleiuri lubrifiante – conform anexei 3C la caietul de sarcini
Pneuri – conform anexei 3D la caietul de sarcini
Vaselina, – conform anexei 3E la caietul de sarcini
Valoarea celui mai mare contract subsecvent este de 9206,94 lei.
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 4
Lotul nr.4 - Ocolul Silvic Talisoara
Servicii de reparatii si întretineri 4A la caietul de sarcini
Piese de schimb – conform anexei 4B la caietul de sarcini
Uleiuri lubrifiante – conform anexei 4C la caietul de sarcini
Pneuri – conform anexei 4D la caietul de sarcini
Vaselina - conform anexei 4E la caietul de sarcini
Antigel - conform anexei 4F la caietul de sarcini
Valoarea celui mai mare contract subsecvent este de 12143,88lei.
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 2
Lotul nr.2 - Ocolul Silvic Comandau
Servicii de reparatii si întretineri 2A la caietul de sarcini
Piese de schimb – conform anexei 2B la caietul de sarcini
Uleiuri lubrifiante – conform anexei 2C la caietul de sarcini
Pneuri – conform anexei 2D la caietul de sarcini
Vaselina, – conform anexei 2E la caietul de sarcini
Antigel – conform anexei 2F la caietul de sarcini
Valoarea celui mai mare contract subsecvent este de 90906,19 lei.