Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
ΔΙΕΘΝΗΣ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΑΝΟΙΧΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΤΟΥ Κ.Κ.Π.Π. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ( ΑΡ. ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ 13/2022)
Referentienummer: Α/Α ΕΣΗΔΗΣ 161064
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie09100000 Brandstoffen
II.1.4)Korte beschrijving:
Προμήθεια καυσίμων για το Παράρτημα Βόλου ( αμόλυβδη βενζίνη) του Κ.Κ.Π.Π Θεσσαλίας συνολικού προϋπολογισμού 1.293,07 € ΦΠΑ.
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΣΤΟ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΒΟΛΟΥ ΤΟΥ Κ.Κ.Π.Π. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
Perceel nr.: 2
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)09100000 Brandstoffen
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Προμήθεια καυσίμων (αμόλυβδη βενζίνη) για το Παράρτημα Βόλου του Κ.Κ.Π.Π Θεσσαλίας από 01/01/2023 έως 31/12/2023