Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Verordening (EU, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Verlening van cateringdiensten
Referentienummer: EIOPA-OP-144-2022
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie55520000 Cateringdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
De algemene doelstelling is het verlenen van professionele, geschikte en betrouwbare cateringdiensten aan belanghebbenden van EIOPA in de EIOPA-kantoren.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 570 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)39222000 Cateringbenodigdheden
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Zie het internetadres vermeld in sectie I.3).
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Právny základ:
Nariadenie (EÚ, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Poskytovanie stravovacích služieb
Referenčné číslo: EIOPA-OP-144-2022
II.1.2)Hlavný kód CPV55520000 Služby hromadného stravovania
II.1.4)Stručný opis:
Všeobecným cieľom je poskytovať profesionálne, primerané a spoľahlivé stravovacie služby pre zainteresované strany orgánu EIOPA v jeho priestoroch.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnotaHodnota bez DPH: 570 000.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV39222000 Potreby pre verejné stravovanie
II.2.4)Opis obstarávania:
Pozri internetovú adresu uvedenú v oddiele I.3).