Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Technische ondersteuning tijdens de overgangsfase van de milieuvoetafdruk.
Referentienummer: ENV.B.1/SER/2017/0004.
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie90700000 Milieuzorgdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
De testfase van de milieuvoetafdruk wordt eind 2017 afgerond met de goedkeuring van de definitieve regels van een productcategorie/organisatiesector (PEFCR — Product Environmental Footprint Category Rules (regels voor de milieuvoetafdruk van een productcategorie)/OEFSR — Organisation Environmental Footprint Sector Rules (regels voor de milieuvoetafdruk van een organisatiesector)). Ongeveer 24 documenten zullen klaar zijn voor gebruik door belanghebbende organisaties.
De resultaten van de testfase zullen worden meegenomen in de mogelijke beleidsopties. Een mogelijke follow-upstructuur onder auspiciën van de Commissie (in voorkomend geval) wordt ten vroegste eind 2020 verwacht.
Er is een governancestructuur nodig voor de „overgangsperiode” (1.1.2018 tot en met 31.12.2020). De Commissie wil: i) zeker zijn dat de aanvullende documenten overeenkomstig de meest actuele milieuvoetafdrukmethoden en -richtsnoeren worden opgesteld; ii) de correcte tenuitvoerlegging van de ontwikkelde regels monitoren en controleren; iii) blijven discussiëren over ontwikkelingen rondom de milieuvoetafdruk en beduidende technische vragen met betrekking tot PEF/OEF-tenuitvoerleggingsmethoden en bestaande regels.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 535 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Openbare oproep tot inschrijving –– dienstenovereenkomst voor 36 maanden met een begroting van 535 000 EUR. Elke ontvangen inschrijving die deze maximumbegroting overschrijdt, zal automatisch worden uitgesloten van de evaluatieprocedure.