Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Levering en onderhoud mobiele gasdetectieapparatuur
Referentienummer: A-23.004878
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie38543000 Gasdetectie-uitrusting
II.1.4)Korte beschrijving:
Het doel van de opdracht is een veilige werkomgeving voor onze medewerkers creëren, elke dag opnieuw. Hiervoor maken wij onder meer gebruik van gasdetectie apparatuur. Zowel vaste meetapparatuur als mobiele gasdetectieapparatuur. Deze aanbesteding betreft uitsluitend het leveren, keuren en onderhouden van mobiele gasdetectieapparatuur en de direct aanverwante producten en diensten.
De vaste meetapparatuur valt buiten de scope.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)50413100 Reparatie en onderhoud van gasdetectieapparatuur
38431100 Gasdetectieapparatuur
44612100 Gasflessen
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Zie aanbestedingsstukken in Mercell