Dodávky - 174712-2023
Slovensko-Bratislava: Počítačové zariadenia a spotrebný materiál
2023/S 060-174712
Oznámenie o výsledku verejného obstarávania
Výsledky verejného obstarávania
Tovary
Právny základ:
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Centrálne obstarávanie zariadení IKT s nízkym negatívnym vplyvom na životné prostredie
Referenčné číslo: MŽP/DNS
II.1.2)Hlavný kód CPV
30200000 Počítačové zariadenia a spotrebný materiál
II.1.4)Stručný opis:
Predmetom zákazky je rozšírenia kapacity hybridného úložiska
II.1.6)Informácie o častiach
Táto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV
32580000 Dátové zariadenia
II.2.4)Opis obstarávania: