Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Beheer van het administratief secretariaat van de „coördinatiegroepen voor administratieve samenwerking inzake markttoezicht”.
Referentienummer: 670/PP/GRO/IMA/18/1135/10079
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
II.1.4)Korte beschrijving:
Het organiseren en houden van vergaderingen van de coördinatiegroepen voor de administratieve samenwerking inzake markttoezicht door het beheer van het administratief secretariaat over te nemen. Het administratief secretariaat moet alle werken uitvoeren die verband houden met de voorbereiding, organisatie en controle van de vergaderingen van de coördinatiegroepen. De opstelling van algemene of technische documenten behoort niet tot de taken van het administratief secretariaat. Dit werk omvat de logistiek van de vergaderingen en administratieve bijstand aan de groepsleden.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 5 600 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Zie het internetadres vermeld in I.3.