Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Aankondiging Dynamisch Aankoopsysteem Droog Maaien
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie77000000 Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
II.1.4)Korte beschrijving:
Staatsbosbeheer voert een aanbestedingsprocedure uit voor Droog maaien. Het betreft de instelling van een Dynamisch Aankoopsysteem (DAS) op basis van de Aanbestedingswet 2012 en gewijzigd in 2016. De hoofddoelstelling is het rechtmatig en doelmatig inkopen van het maaien en het optimaliseren van de kwaliteit van de dienstverlening.
Alle categorieën staan op www.ctmsolution.nl/das/staatsbosbeheer
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)77000000 Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Onder Droog maaien wordt zowel het Droog maaien van natuurgrasland als het Droog maaien van recreatief grasland verstaan. In principe behoren alle maaiwerkzaamheden die niet binnen de segmenten Nat maaien, Maaien waterlopen en Rietlandmaaien vallen onder het segment Droog maaien. Te denken valt aan het maaien van (niet uitputtend): recreatievelden, kampeerterreinen, grasverhardingen, bermen, dijken en dijktaluds, grasvelden, kruidachtige vegetaties, natuurterreinen, gazons en het vrijmaaien rondom hierop voorkomende obstakels zoals bomen, openluchtmeubilair en terreininrichting zoals bebording en dergelijke.
Het inhuren van machinisten voor het uitvoeren van werkzaamheden voor Droog maaien alsmede het huren van machines ten behoeve van Droog maaien met eigen medewerkers vallen ook onder de omvang van de opdracht. Het transport / afvoeren in het gemaaide gebied valt ook binnen de omvang van de opdracht. Het transport / afvoeren buiten het gemaaide gebied en de verwerking van maaisel valt niet binnen de omvang van de opdracht, tenzij anders aangegeven in een nadere opdracht.
Een klein deel van de werkzaamheden wordt momenteel door zorginstellingen en sociale werkplaatsen uitgevoerd. Dit valt ook buiten de omvang van de opdracht.