Práce - 190834-2017
Slovensko-Bratislava: Stavebné práce
2017/S 097-190834
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Práce
Právny základ:
Smernica 2014/24/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Inovácia a modernizácia plavebných komôr pre zvýšenie bezpečnosti a intenzity vodnej dopravy na vodnom diele Gabčíkovo.
Referenčné číslo: PM_189_VV
II.1.2)Hlavný kód CPV
45000000 Stavebné práce
II.1.4)Stručný opis:
Komplexná inovácia a modernizácia technologického vybavenia zhlaví plavebných komôr (hlavné horné vráta, dolné vráta, klapky), využiteľného priestoru plavebných komôr (plávajúce bitvy, dynamická ochrana, skládka provizórneho hradenia) a súvisiacich súčastí technologického vybavenia a súvisiacich stavebných častí. Komplexná inovácia a modernizácia hydraulického systému plnenia a prázdnenia plavebných komôr (uzávery plniacich a prázdniacich kanálov, kanály, priebeh plnenia a prázdnenia plavebných komôr). Utesnenie podložia a dilatačných škár plavebných komôr. Predmetná stavba je realizovaná v zmysle Zmluvných podmienok pre technologické zariadenie a projektovanie-realizáciu pre elektrotechnické a strojno-technologické diela a pre stavebné a inžinierske diela projektované Zhotoviteľom („Žltá kniha“, Prvé vydanie 1999, vydané Medzinárodnou federáciou konzultačných inžinierov (FIDIC), slovenský preklad, SACE 2008).
II.1.5)Celková odhadovaná hodnota
Hodnota bez DPH: 138 875 700.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiach
Táto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV
71320000 Inžinierske projektovanie
45111300 Demontážne práce
45223000 Stavebné práce na stavebných konštrukciách
45223210 Oceľové konštrukcie
45100000 Príprava staveniska
II.2.4)Opis obstarávania:
Je uvedené vo Zväzku 3 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.