Diensten - 196788-2016
België-Brussel: Technische bijstand bij de monitoring en analyse van gegevens betreffende hernieuwbare energie voor de periode 2016-2020
2016/S 111-196788
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Technische bijstand bij de monitoring en analyse van gegevens betreffende hernieuwbare energie voor de periode 2016-2020.
Referentienummer: ENER/C2/2016-487.
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
II.1.4)Korte beschrijving:
De verwezenlijking van de energie-unie vereist een fundamentele transformatie van het energiesysteem in Europa. Hernieuwbare energie is essentieel voor deze geplande transformatie omdat hernieuwbare energie bijdraagt tot alle doelstellingen van de energie-unie: het waarborgen van de continuïteit van de energievoorziening, een transitie naar een duurzaam energiesysteem met verminderde emissie van broeikasgassen, industriële ontwikkeling die leidt tot groei en werkgelegenheid en lagere energiekosten voor de economie van de EU.
II.1.5)Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 2 000 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De algemene doelstelling van deze uitnodiging tot inschrijving is het zoeken van technische ondersteuning en bijstand voor de creatie van een instrument voor toezicht op hernieuwbare energie op basis van overeengekomen en vastgestelde indicatoren voor hernieuwbare energie, en de regelmatige publicatie van de resultaten van dit toezicht op een gebruikersvriendelijk en openbaar informatieplatform, zoals gespecificeerd in de bijgevoegde taakomschrijving.