Oznámení o výsledku zadávacího řízení
Výsledky zadávacího řízení
Právní základ:
Nařízení (EU, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Inteligentní řešení pro práci na dálku v průmyslu: Práce na dálku v nedigitizovaných odvětvích – pilotní projekt – CNECT/2021/OP/0011
Spisové číslo: CNECT/2021/OP/0011
II.1.2)Hlavní kód CPV73200000 Poradenství v oblasti výzkumu a vývoje
II.1.4)Stručný popis:
Inteligentní řešení pro práci na dálku v průmyslu je pilotní projekt zaměřený na potřeby digitalizace vybraných průmyslových ekosystémů strategických pro hospodářství EU. Bude využívat síť center pro digitální inovace k podpoře zjištění a vyvinutého souboru nástrojů pro malé a střední podniky v těchto regionech ve vybraných průmyslových odvětvích.
Cílem je:
• zmapovat stávající digitální nástroje umožňující digitalizaci / práci na dálku v rámci (alespoň tří) kritických průmyslových ekosystémů EU a provést analýzu nedostatků v případě každého z nich. Práce se zaměří na malé a střední podniky z regionů s nízkou digitální intenzitou;
• určit potřeby a požadavky pro nástrojovou sadu pro digitalizaci / práci na dálku ve vybraných ekosystémech;
• zapojit širokou řadu zúčastněných stran, včetně centra digitálních inovací, s cílem vyvinout a propagovat stávající a nově vyvinuté digitální nástroje zaměřené na tato odvětví. Projekt musí nastínit konkrétní politická a průmyslová opatření.
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
Anúncio de adjudicação de contrato
Base jurídica:
Regulamento (UE, Euratom) n. ° 2018/1046
II.1)Quantidade ou âmbito do concurso
II.1.1)Título:
Conversão para operação remota de indústrias inteligentes: Trabalho à distância em indústrias não-digitalizadas - Projeto-piloto - CNECT/2021/OP/0011
Número de referência: CNECT/2021/OP/0011
II.1.2)Código CPV principal73200000 Serviços de consultoria em matéria de investigação e desenvolvimento
II.1.4)Descrição resumida:
A conversão para operação remota de indústrias inteligentes é um projeto-piloto que aborda as necessidades de digitalização de ecossistemas industriais selecionados estratégicos para a economia da UE. Esta utilizará a rede de Centros de Inovação Digital para promover os resultados e a caixa de ferramentas desenvolvida para as PME dessas regiões nos setores industriais selecionados.
Os objetivos são:
• cartografar as ferramentas digitais existentes que permitem a digitalização/teletrabalho em (pelo menos três) ecossistemas industriais críticos da UE e realizar uma análise de lacunas para cada um. O trabalho centrar-se-á nas PME de regiões de baixa intensidade digital;
• identificar as necessidades e os requisitos para uma caixa de ferramentas para digitalização/teletrabalho nos ecossistemas selecionados;
• envolver um grande número de intervenientes, incluindo centros de inovação digital, para desenvolver e promover ferramentas digitais existentes e recentemente desenvolvidas destinadas a essas indústrias. O projeto deve descrever políticas concretas e ações industriais.
II.1.6)Informação sobre os lotesContrato dividido em lotes: não
II.2)Descrição
II.2.4)Descrição do concurso:
Consultar o ponto II.1.4).