Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
21927 Cisterninio vagono išpylimo mechanizmo atsarginės dalių pirkimas
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie34631000 Onderdelen van locomotieven of rollend materieel
II.1.4)Korte beschrijving:
Perkamos cisterninio vagono išpylimo mechanizmo atsarginės dalys. Pirkimo objektas skaidomas į 5 pirkimo objekto dalis: 1. Lizdai ir kt.; 2. Vožtuvai ir įvorės; 3. Vožtuvai apsauginiai; 4. Žiedai; 5. Sklendės.
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)34631000 Onderdelen van locomotieven of rollend materieel
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
1 pirkimo objekto dalis: Lizdai ir kt.
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 2
2 pirkimo objekto dalis - Vožtuvai ir įvorės
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 3
3 pirkimo objekto dalis - Vožtuvai apsauginiai
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 4
4 pirkimo objekto dalis - Žiedai
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 5
5 pirkimo objekto dalis - Sklendės