Dodávky - 200314-2021
Slovensko-Bratislava: Počítačové zariadenia a spotrebný materiál
2021/S 079-200314
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Tovary
Právny základ:
Smernica 2014/24/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Centrálne obstarávanie zariadení IKT s nízkym negatívnym vplyvom na životné prostredie
Referenčné číslo: 1/2021
II.1.2)Hlavný kód CPV
30200000 Počítačové zariadenia a spotrebný materiál
II.1.4)Stručný opis:
Predmetom zákaziek zadávaných v zriadenom dynamickom nákupnom systéme (DNS) bude nákup výpočtovej techniky, ktorá je bežne dostupná na trhu a ktorá je zaradená podľa Spoločného slovníka obstarávania (CPV) v skupine 302, 311, 316, 324, 325, 386, hlavný CPV kód 30200000-1 - Počítačové zariadenia a spotrebný materiál.
Účelom zriadenia DNS je vytvorenie platformy pre zadávanie zákaziek prednostne pre MŽP SR a jeho podriadené organizácie v DNS s cieľom umožniť verejným obstarávateľom flexibilné zadávanie zákaziek v súlade so ZVO podľa svojich reálnych potrieb, t.j. v čase a rozsahu, ktorý mu je známy a zároveň z úrovne MŽP SR centrálne riadiť a monitorovať nákup výpočtovej technicky jednotlivých podriadených organizácií.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnota
Hodnota bez DPH: 11 848 941.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiach
Táto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis obstarávania: