Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
ONTWIKKELING VAN EEN DIGITALE LERARENKAART MET EXPLORATIETRAJECT
Referentienummer: Dep. Onderwijs en Vorming-Klasse 2-F02_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4)Korte beschrijving: II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: II.2.5)GunningscriteriaDe prijs is niet het enige gunningscriterium en alle criteria worden enkel vermeld in de aanbestedingsdocumenten