België-Brussel: Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
2022/S 077-210259
Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Jaarverslagen en andere al dan niet ‘corporate’ publicaties van de groep Credendo. Papieren en onlineversies.
Referentienummer: Delcredere-814-2022-MGUI-F02_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
II.1.4)Korte beschrijving:
Vanuit het oogpunt van duurzame ontwikkeling, bestaat het voorwerp van de opdracht erin de jaarverslagen en andere al dan niet ‘corporate’ publicaties/brochures voor de groep Credendo (bv. ESG-rapporten) te ontwerpen, in lay-out te gieten, vorm te geven (prepress), te coördineren en te herlezen, te illustreren met foto’s (shooting), te printen en te versturen/verdelen. Deze publicaties kunnen ook online gepubliceerd worden (digitale versie).
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)22000000 Drukwerk en aanverwante producten
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Vanuit het oogpunt van duurzame ontwikkeling heeft de opdracht betrekking op de creatie, opmaak, samenstelling (pre-press), coördinatie en proeflezen, fotoreportage (shooting), druk en verzending/distributie van jaarverslagen en andere publicaties/brochures, zowel corporate als non-corporate, van de Credendo Group (bv. ESG-rapporten). Deze publicaties kunnen ook online worden meegedeeld. Zie Selectiegids voor meer informatie.