Služby - 212675-2022
Submission deadline has been amended by:  256923-2022
Česko-Zlín: Architektonické, stavební, technické a inspekční služby
2022/S 079-212675
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Služby
Právní základ:
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Technická a dopravní infrastruktura uvnitř SPZ Holešov-západ a střed-zhotovení projektové dokumentace a výkon inženýrské činnosti
Spisové číslo: 7325
II.1.2)Hlavní kód CPV
71000000 Architektonické, stavební, technické a inspekční služby
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem veřejné zakázky je zhotovení projektové dokumentace ve stupni pro vydání společného povolení (územní rozhodnutí a stavební povolení) na akci: „Technická a dopravní infrastruktura uvnitř SPZ Holešov-západ a střed“ v členění a rozsahu podle př. č. 8 vyhlášky č. 499/2006 Sb., o dokumentaci staveb.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 5 636 655.00 CZK
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky:
Předmětem veřejné zakázky je zhotovení projektové dokumentace ve stupni pro vydání společného povolení (územní rozhodnutí a stavební povolení) na akci: „Technická a dopravní infrastruktura uvnitř SPZ Holešov-západ a střed“ v členění a rozsahu podle př. č. 8 vyhlášky č. 499/2006 Sb., o dokumentaci staveb. Součástí předmětu veřejné zakázky je i provedení průzkumů, zkoušek a měření, geologické a hydrogeologické posouzení, propočet celkových nákladů akce, výkon inženýrské činnosti za účelem vydání příslušných společných stavebních a vodoprávních povolení staveb. Bližší podmínky a požadavky zadavatele jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Referenznummer der Bekanntmachung: 7325
II.1.2)CPV-Code Hauptteil71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 5 636 655.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung