Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
ICT Outsourcing Brainport Development
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4)Korte beschrijving:
De opdracht betreft het beheer van de volledige ICT van Brainport Development en aanverwante diensten.
De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van minimaal drie jaar en maximaal zes jaar. De ingangsdatum van de overeenkomst is 1 november 2022.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De opdrachtnemer levert de volgende diensten met betrekking tot de ICT-omgeving van Brainport Development:
1. Reselling
2. Beheer
3. Security
4. Coördinatie van het incidentherstel
5. Levering en beheer van de lokale infrastructuur
6. Levering en beheer van public cloud diensten
7. Beheer werkplekken
8. Autorisatiemanagement en inrichting laptops
9. Incidentherstel overige apparatuur en programmatuur
10. Service desk en ondersteuning
11. System integration
De definities van de eerste tien diensten, en de eisen die aan deze diensten gesteld worden, zijn vastgelegd in het programma van eisen. De invulling van de dienst “system integration” geldt als gunningscriterium.