Stavební práce - 217302-2022
Česko-Praha: Výstavba dálnic
2022/S 081-217302
Oznámení o změně
Změna zakázky/koncese během doby jejího trvání
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
D35 Opatovice - Časy ZBV 110
II.1.2)Hlavní kód CPV
45233110 Výstavba dálnic
II.2)Popis
II.2.4)Popis výběrového řízení v době zadání zakázky:
Stavba řeší novou čtyřpruhovou, směrově rozdělenou komunikaci, se dvěma mimoúrovňovými křižovatkami. Mimoúrovňové křížení je navrženo se silnicemi II/298 MÚK Rokytno a I/36 MÚK Časy. Křížení D35 s ostatními komunikacemi je vždy mimoúrovňové a to navrženými mostními objekty. Další mostní objekty jsou navrženy v místech křižujících vodoteči. Nejvýznamnějším mostním objektem je 1 060 m dlouhá estakáda přes Labe a jeho inundační území. Na začátku v km 4,190 navazuje na dokončenou stavbu D35 MÚK Opatovice, dostavba estakády a na konci v km 16,800 na stavbu D35 Časy - Ostrov. Komunikace je navržena v kategorii D25,5/120, délka předmětného úseku je 12 610 m. Stavba zahrnuje celkem 25 mostních objektů, z toho na rychlostní silnici 17 a nad rychlostní silnicí 7 mostů. Součástí stavby je 7 protihlukových stěn. Jedná se o nové zadání z důvodu zrušení předchozí veřejné zakázky na tuto stavbu UOHS.