Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
DAS Inhuur facilitair projectleiders verhuizingen
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4)Korte beschrijving:
Welkom op de DAS voor Inhuur van facilitair projectleiders Verhuizingen voor het Summa College. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse facilitair projectleiders ingehuurd die de afdeling facilities ondersteunen bij diverse vormen van verhuizingen. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen.
Op dit moment zijn de volgende onderwijsorganisaties opdrachtgevers binnen dit DAS: Summa College
Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU.
Voor nadere toelichting over het gebruik van het Negometrix platform en de instructie voor het indienen van het Verzoek tot deelname, verwijzen wij u graag naar de supportpagina.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Welkom op de DAS voor de inhuur facilitair projectleiders verhuizingen voor het Summa College. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse facilitair projectleiders verhuizingen ingehuurd. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Het betreft hier alle inhuur facilitair projectleiders verhuizingen binnen Onderwijs voor het Summa College. Het is niet mogelijk hier een financiële waarde aan te hangen.