Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Měření využívání audiovizuálních materiálů vyprodukovaných orgány EU a vysílaných televizními kanály. Meziinstitucionální řízení (Evropské komise a Evropského parlamentu).
Spisové číslo: COMM/DG/AWD/2016/387.
II.1.2)Hlavní kód CPV79300000 Průzkum trhu a ekonomický průzkum; průzkum veřejného mínění a statistiky
II.1.4)Stručný popis:
Poskytování služby monitorování a měření používání audiovizuálního materiálu vypracovaného orgány a zpřístupněného sdělovacím prostředkům a dalším zainteresovaným stranám. Požadovaná služba bude zahrnovat monitorování a měření míry využití videozáznamů vysílaných všemi kanály uvedených 2 evropských orgánů prostřednictvím souboru televizních kanálů, který bude těmito orgány předem vymezen. Tento soubor bude zahrnovat kanály členských států, zemí mimo Evropskou unii i celoevropské kanály.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 1 800 000.00 EUR
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky:
Požadovaná služba bude zahrnovat monitorování a měření míry využití videozáznamů vysílaných všemi kanály uvedených 2 evropských orgánů prostřednictvím souboru televizních kanálů, který bude těmito orgány předem vymezen.
Tento soubor bude zahrnovat 220 televizních kanálů z 28 členských států, zemí mimo Evropskou unii i celoevropské kanály. Bude zahrnovat kanály s nejvyšší sledovaností v každé zemi nebo regionu anebo ty se zvláštním významem pro evropské orgány. Těchto 220 kanálů se bude monitorovat průběžně 24 hodin denně, 7 dní v týdnů, 365 dnů v roce. Monitorováním se rozumí schopnost vybrat televizní kanály v souboru a lokalizovat obrazový materiál vyrobený a odvysílaný příslušnými orgány podle programu vysílání těchto televizních kanálů.
Požaduje se dosažení co nejvyšší úrovně přesnosti detekce obrazového materiálu od příslušných orgánů (vyjádřená k nejbližší vteřině vysílání) a jasné uvedení této úrovně v nabídce.
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Measuring the use of audiovisual material produced by the EU institutions and broadcast by television channels. Interinstitutional procedure (European Commission and European Parliament).
Reference number: COMM/DG/AWD/2016/387.
II.1.2)Main CPV code79300000 Market and economic research; polling and statistics
II.1.4)Short description:
Provision of a service to monitor and measure the use of audiovisual material produced by the institutions and made available to the media and other interested parties. The requested service involves monitoring and measuring the use of video footage broadcast by all channels of the 2 European institutions via a set of television channels to be defined in advance by the institutions. This set consists of channels from Member States, countries outside the European Union and pan-European channels.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 1 800 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
The requested service involves monitoring and measuring the use of video footage broadcast by all channels of the 2 European institutions via a set of television channels to be defined in advance by the institutions.
This set comprises 220 television channels from the 28 Member States, countries outside the European Union and pan-European channels. It involves the channels with the highest viewing figures for a country or region and/or those which are of particular interest to the European institutions. These 220 channels will need to be monitored continuously, 24 hours a day, 7 days a week, 365 days a year. Monitoring is understood as being the ability to pick up the TV channels in the set and locate the images produced and broadcast by the institutions within the schedules of these TV channels.
The highest level of accuracy in detecting images of the institutions (expressed to the nearest second) is required and will need to be clearly stipulated in the tender.
Il-bażi ġuridika:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
Il-kejl tal-użu tal-materjal awdjoviżiv imħejji mill-istituzzjonijiet tal-UE u mxandar mill-istazzjonijiet televiżivi. Proċedura interistituzzjonali (il-Kummissjoni Ewropea u l-Parlament Ewropew).
Numru ta' referenza: COMM/DG/AWD/2016/387.
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV79300000 Riċerka tas-suq u ekonomika; stħarriġ ta' l-opinjoni pubblika u statistika
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
Provvista ta' servizz biex jimmonitorja u jkejjel l-użu ta' materjal awdjoviżiv prodott mill-istituzzjonijiet u magħmul disponibbli lill-midja u partijiet interessati oħrajn. Is-servizz mitlub jinvolvi l-monitoraġġ u l-kejl tal-użu ta' filmati bil-vidjow imxandra mill-istazzjonijiet kollha taż-2 istituzzjonijiet Ewropej permezz ta' sett ta' stazzjonijiet tat-televiżjoni biex ikun iddefinit bil-quddiem mill-istituzzjonijiet. Is-sett jikkonsisti minn stazzjonijiet mill-Istati Membri, pajjiżi barra l-Unjoni Ewropea u stazzjonijiet pan-Ewropej.
II.1.5)Stima tal-valur totaliValur mingħajr VAT: 1 800 000.00 EUR
II.1.6)Informazzjoni dwar il-lottijietDan il-kuntratt huwa maqsum f’lottijiet: le
II.2)Deskrizzjoni
II.2.4)Deskrizzjoni tal-akkwist:
Is-servizz mitlub jinvolvi l-monitoraġġ u l-kejl tal-użu ta' filmat bil-vidjow imxandar mill-istazzjonijiet kollha taż-2 istituzzjonijiet Ewropej permezz ta' sett ta' stazzjonijiet tat-televiżjoni biex ikun iddefinit bil-quddiem mill-istituzzjonijiet.
Is-sett jikkonsisti minn 220 stazzjon tat-televixin mit-28 Stat Membru, pajjiżi barra l-Unjoni Ewropea u stazzjonijiet pan-Ewropej. Jinvolvi l-istazzjonijiet bl-ogħla figuri ta' segwaċi għal pajjiż jew reġjun u/jew dawk li huma ta' interess partikolari għall-istituzzjonijiet Ewropej. Dawn il-220 stazzjon se jeħtieġu li jkunu mmonitorjati kontinwament, 24 siegħa kuljum, 7 ijiem fil-ġimgħa, 365 jum fis-sena. Il-monitoraġġ hu mifhum bħala l-abbiltà li wieħed jaqbad l-istazzjonijiet tat-televixin fis-sett u jsib l-immaġnijiet prodotti u mxandra mill-istituzzjonijiet fi ħdan l-iskedi ta' dawn l-istazzjonijiet tat-televixin.
L-ogħla livell ta' eżattezza fl-idditektjar ta' immaġnijiet tal-istituzzjonijiet (espressi sal-eqreb sekonda) hu meħtieġ u se jeħtieġ li jkun stipulat b'mod ċar fl-offerta.
Temei juridic:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Obiectul achiziţiei
Măsurarea utilizării de materiale audiovizuale produse de instituțiile UE și difuzate de canalele de televiziune. Procedură interinstituțională (Comisia Europeană și Parlamentul European).
Număr de referinţă: COMM/DG/AWD/2016/387.
II.1.2)Cod CPV principal79300000 Studii de piaţă şi cercetare economică; sondaje şi statistici
II.1.4)Descriere succintă:
Prestarea unui serviciu de monitorizare și de măsurare a utilizării de materiale audiovizuale produse de instituții și puse la dispoziția mijloacelor de comunicare în masă și a altor părți interesate. Serviciul solicitat constă în monitorizarea și măsurarea utilizării imaginilor video difuzate de toate canalele celor 2 instituții europene prin intermediul unui set de canale de televiziune predefinit de instituțiile vizate. Acest set este alcătuit din canale care emit din statele membre, din țări din afara Uniunii Europene și din canale paneuropene.
II.1.5)Valoarea totală estimatăValoare fără TVA: 1 800 000.00 EUR
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
Serviciul solicitat constă în monitorizarea și măsurarea utilizării imaginilor video difuzate de toate canalele celor 2 instituții europene prin intermediul unui set de canale de televiziune predefinit de instituțiile vizate.
Acest set este alcătuit din 220 de canale de televiziune care emit din cele 28 de state membre, din țări din afara Uniunii Europene, precum și din canale paneuropene. Acestea includ canalele cu cele mai ridicate audiențe pentru o țară sau o regiune și/sau care prezintă un interes special pentru instituțiile europene. Monitorizarea acestor 220 de canale va trebui să se realizeze pe bază permanentă, 24 de ore pe zi, 7 zile pe săptămână, 365 de zile pe an. Prin monitorizare se înțelege capacitatea de a recepționa canalele de televiziune din cadrul setului și de a localiza imaginile produse și difuzate de instituțiile vizate în cadrul programelor acestor canale de televiziune.
Cel mai înalt nivel de precizie a detectării imaginilor instituțiilor (exprimat până la cea mai apropiată secundă) va fi solicitat și va trebui să fie stipulat clar în ofertă.
Belgija-Bruselj: Merjenje uporabe avdiovizualnega gradiva, ki ga izdelajo institucije EU in ki se predvaja na televizijskih kanalih – medinstitucionalni postopek (Evropska komisija in Evropski parlament)
2016/S 125-222905
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Merjenje uporabe avdiovizualnega gradiva, ki ga izdelajo institucije EU in ki se predvaja na televizijskih kanalih. Medinstitucionalni postopek (Evropska komisija in Evropski parlament).
Referenčna številka dokumenta: COMM/DG/AWD/2016/387.
II.1.2)Glavna koda CPV79300000 Tržne in ekonomske raziskave; javnomnenjske raziskave in statistični podatki
II.1.4)Kratek opis:
Zagotavljanje storitve za spremljanje in merjenje uporabe avdiovizualnega gradiva, ki ga izdelajo institucije ter dajo na voljo medijem in drugim zainteresiranim stranem. Zahtevana storitev vključuje spremljanje in merjenje uporabe predvajanja video posnetkov na vseh kanalih 2 evropskih institucij preko sklopa televizijskih kanalov, ki jih bodo institucije vnaprej opredelile. Ta sklop sestavljajo kanali držav članic, držav izven Evropske unije in vseevropski kanali.
II.1.5)Ocenjena skupna vrednostVrednost brez DDV: 1 800 000.00 EUR
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2)Opis
II.2.4)Opis javnega naročila:
Zahtevana storitev vključuje spremljanje in merjenje uporabe predvajanja video posnetkov na vseh kanalih 2 evropskih institucij preko sklopa televizijskih kanalov, ki jih bodo institucije vnaprej opredelile.
Ta sklop sestavlja 220 televizijskih kanalov 28 držav članic, držav izven Evropske unije in vseevropski kanali. Vključuje kanale z največjo gledanostjo v državi ali regiji in/ali tiste, ki še posebej zanimajo evropski instituciji. Teh 220 kanalov bo treba redno spremljati, 24 ur na dan, 7 dni v tednu, 365 dni na leto. Spremljanje se razume kot sposobnost za zaznavanje televizijskih kanalov v sklopu ter lociranje slik, ki sta jih instituciji izdelali in jih prenašata na sporedu teh televizijskih kanalov.
Zahteva se največja raven natančnosti pri odkrivanju slik institucij (zaokrožena na najbližjo sekundo) in v ponudbi jo je treba izrecno navesti.