Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Stavební práce - 223187-2022
Submission deadline has been amended by:  357657-2022
Česko-Praha: Stavební práce
2022/S 084-223187
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Stavební práce
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
FN Motol - Rekonstrukce pneumologické kliniky
Spisové číslo: 76/21
II.1.2)Hlavní kód CPV
45000000 Stavební práce
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem veřejné zakázky je poskytnutí plnění v rámci rekonstrukce Pneumologické kliniky, které spočívá v:
a) provedení projektových činností,
b) provedení stavebních prací (včetně poskytnutí souvisejících dodávek a služeb), dle Závazných podkladů stavby, které jsou uvedeny v příloze č. 2 této zadávací dokumentace.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 42 057 944.34 CZK
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
45300000 Stavební montážní práce
71000000 Architektonické, stavební, technické a inspekční služby
II.2.4)Popis zakázky: