Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Právny základ:
Smernica 2014/24/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Poskytovanie pitnej vody pre EUAA na Malte
Referenčné číslo: EUAA/2022/015
II.1.2)Hlavný kód CPV15981000 Minerálne vody
II.1.4)Stručný opis:
Verejná výzva na predloženie ponúk na uzatvorenie samostatnej rámcovej zmluvy na poskytovanie pitnej vody pre EUAA na Malte.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnotaHodnota bez DPH: 210 000.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis obstarávania:
Výzva predpokladá podpísanie rámcovej zmluvy na poskytovanie pitnej vody pre EUAA pre jej priestory na Malte. Úplný opis je uvedený v súťažných podkladoch.