Het is bijna zover: de nieuwe versie van het TED-portaal wordt op 29.1.2024 in gebruik genomen (let op: de datum is nog onder voorbehoud!) Bent u benieuwd naar de nieuwe functies en verbeteringen en de voordelen voor de gebruikers? Lees ons artikel en kom meer te weten over de belangrijkste wijzigingen en nieuwe functies.
Er zijn momenteel enkele bugs, waardoor de e-formulieren niet altijd goed worden weergegeven. Wij proberen het probleem snel op te lossen. Tot die tijd kunt u voor meer informatie en tips terecht op onze speciale pagina.
De inschrijvingen zijn geopend voor onze 4e workshop voor TED-hergebruikers op 14 december 2023
Diensten - 241784-2015
Beknopt weergeven
België-Brussel: Voorbereiding van de derde evaluatie van de regelgeving inzake nanomaterialen — Milieuwetgeving
2015/S 132-241784
II.1)Beschrijving
II.1.1)Door de aanbestedende dienst aan de opdracht gegeven benaming:
Voorbereiding van de derde evaluatie van de regelgeving inzake nanomaterialen — Milieuwetgeving.
II.1.2)Type opdracht en plaats van uitvoering van de werken, levering van de goederen of verlening van de diensten
Diensten
Dienstencategorie nr 12: Bouwkundige diensten; technische en geïntegreerde technische diensten; diensten van stedenbouw en landschapsarchitectuur; diensten voor aanverwante technische en wetenschappelijke advisering; diensten voor het uitvoeren van technische proeven en analyses
Belangrijkste plaats van uitvoering van de werken, levering van de goederen of verlening van de diensten: „extra muros”.
NUTS-code
II.1.4)Inlichtingen over de raamovereenkomst
II.1.5)Korte beschrijving van de opdracht of de aankoop/aankopen
Doel van het onderzoek is het verzamelen en opstellen van informatie op het gebied van nanomaterialen in het milieu en de verdere verkenning van de uitdagingen inzake tenuitvoerlegging die in 2012 zijn geïdentificeerd met betrekking tot de beperkte reikwijdte van de milieuwetgeving.
II.1.6)CPV-classificatie (Gemeenschappelijke woordenlijst overheidsopdrachten)
90700000 Milieuzorgdiensten
II.2)Hoeveelheid of omvang van de opdracht
II.2.1)Totale hoeveelheid of omvang:
Enkelvoudige opdracht (niet verlengbaar) met een looptijd van 10 maanden en een begroting tussen 100 000 EUR en 120 000 EUR. Elke ontvangen inschrijving die de bovengrens overschrijdt, zal automatisch worden uitgesloten van de evaluatieprocedure. De ondergrens is indicatief.
Geraamde waarde zonder btw:
Tussen 100 000 en 120 000 EUR
II.2.2)Inlichtingen over opties
Opties: neen
A nova versão do portal do Diário Eletrónico dos Concursos (TED) será tornada pública no dia 29 de janeiro de 2024 (data a confirmar). Para saber quais os melhoramentos e novas funcionalidades incorporados nesta nova versão, bem como o que implicam para os utilizadores, convidamo-lo a ler o nosso artigo sobre o assunto.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Descrição
II.1.1)Título atribuído ao contrato pela autoridade adjudicante:
Preparação da terceira revisão regulamentar relativa a nanomateriais — legislação ambiental.
II.1.2)Tipo de contrato e localização das obras, local de entrega ou de prestação dos serviços
Serviços
Categoria de serviços n.º 12: Serviços de arquitectura; serviços de engenharia e serviços de engenharia integrados; serviços de planeamento urbano e de arquitectura paisagística; serviços relacionados de consultoria científica e técnica; serviços de ensaios e análises técnicas
Local principal das obras, de entrega dos fornecimentos ou de prestação dos serviços: extramuros.
Código NUTS
II.1.4)Informação sobre o acordo-quadro
II.1.5)Descrição resumida do contrato ou da(s) aquisição(ões)
O estudo visa compilar e desenvolver informações relativas a nanomateriais no ambiente e explorar de modo mais aprofundado os desafios de implementação identificados em 2012 para o âmbito restrito da legislação ambiental.
II.1.6)Vocabulário comum para os contratos públicos (Classificação CPV)
90700000 Serviços ambientais
II.2)Quantidade ou âmbito do contrato
II.2.1)Quantidade total ou âmbito:
Contrato único (não renovável) de 10 meses com um orçamento variável entre 100 000 EUR e 120 000 EUR. As propostas recebidas que não respeitem o limite superior serão automaticamente excluídas do processo de avaliação. O limite mínimo é indicativo.
Valor estimado, sem IVA:
Intervalo: entre 100 000 e 120 000 EUR
II.2.2)Informação sobre as opções
Opções: não