Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
DAS ICT hardware - netwerkcomponenten
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie32422000 Netwerkcomponenten
II.1.4)Korte beschrijving:
Welkom op het DAS voor de levering van ICT hardware - netwerkcomponenten voor Leo Kanner Onderwijsgroep te Leiderdorp. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van netwerkcomponenten en toebehoren. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen.
Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012 en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle netwerkcomponenten en toebehoren die nodig zijn voor een organisatie als Leo Kanner Onderwijsgroep met 1 048 leerlingen en 286 medewerkers.