Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Pořízení softwarového řešení jako služby pro systém správy digitálního předplatného (DSMS) a souvisejících služeb
Spisové číslo: UCA 19/009
II.1.2)Hlavní kód CPV72000000 Informační technologie: poradenství, vývoj programového vybavení, internet a podpora
II.1.4)Stručný popis:
Generální sekretariát Rady Evropské unie (GSC) hodlá obnovit rámcovou smlouvu na pořízení softwaru jako služby pro systém správy digitálního předplatného (DSMS).
Účelem této výzvy k podání nabídek je zřízení rámcové smlouvy s 1 dodavatelem na konfiguraci a doručení softwaru jako služby (SaaS) na základě DSMS, s cílem udržet a rozšířit komunikační úsilí uzpůsobené zainteresovaným stranám.
Rámcová smlouva vyplývající ze současného řízení pokryje provedení řady úkolů s cílem vyvinout a zavést nový DSMS pro GSC.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV72200000 Programování programového vybavení a poradenské služby
72212223 Vývoj programového vybavení pro elektronickou poštu
72212517 Vývoj programového vybavení pro IT
72222300 Služby informačních technologií
72263000 Implementace programového vybavení
72412000 Poskytovatel služeb elektronické pošty
II.2.4)Popis zakázky:
Rámcová smlouva vyplývající ze současného řízení pokryje provedení řady úkolů s cílem vyvinout a zavést nový DSMS pro Radu. Přesná povaha a kvantita požadovaných služeb včetně platných požadavků jsou stanoveny ve specifikacích nabídkového řízení.