Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Levering Elektriciteit en Aardgas / VOF Energie 2024 - 2025
Referentienummer: GZA vzw-2022-1031-F02_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie09000000 Aardolieproducten, brandstof, elektriciteit en andere energiebronnen
II.1.4)Korte beschrijving:
Levering van elektriciteit en aardgas en aanverwante diensten.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)09310000 Elektriciteit
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: II.2.5)GunningscriteriaDe prijs is niet het enige gunningscriterium en alle criteria worden enkel vermeld in de aanbestedingsdocumenten
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 2
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)09123000 Aardgas