Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Verordening (EU, Euratom) nr. 2018/264
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Technische bijstand en ondersteunende diensten die nodig zijn voor de organisatie van het Europees Jongerenevenement 2023
Referentienummer: COMM/AWD/2022/6
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie79950000 Organiseren van tentoonstellingen, beurzen en congressen
II.1.4)Korte beschrijving:
Het Europees Jongerenevenement (EYE) is een tweejaarlijks evenement dat in het Europees Parlement in Straatsburg en online duizenden jongeren uit de hele Europese Unie en daarbuiten bijeenbrengt om hun ideeën over de toekomst van Europa vorm te geven en te delen. Het is een unieke gelegenheid voor 16- tot 30-jarigen om persoonlijk en online te communiceren, elkaar te inspireren en van gedachten te wisselen met deskundigen, activisten, beïnvloeders en besluitvormers, in het hart van de Europese democratie.
Vervolgens worden de ideeën, zorgen en verwachtingen van jongeren gepresenteerd in een verslag dat aan alle leden van het Europees Parlement wordt toegezonden. Sommige deelnemers zullen ook de meest impactvolle ideeën verder kunnen ontwikkelen en deze tijdens jeugdzittingen rechtstreeks aan de leden van de parlementaire commissies kunnen presenteren.
Het EYE is in 2014, 2016, 2018 en 2021 door het Europees Parlement georganiseerd. De volgende uitgave is gepland voor juni 2023.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 2 200 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De contractant wordt gevraagd het Europees Parlement bij te staan bij de planning, organisatie en tenuitvoerlegging van alle logistieke en organisatorische aspecten van het evenement, de verstrekking van alle noodzakelijke knowhow, diensten, logistiek, materiaal, uitrusting enz., in samenwerking met het EYE-projectteam, de interne diensten van het Europees Parlement en de externe partners (zie bijlage I, technische specificaties).