Het is bijna zover: de nieuwe versie van het TED-portaal wordt op 29.1.2024 in gebruik genomen (let op: de datum is nog onder voorbehoud!) Bent u benieuwd naar de nieuwe functies en verbeteringen en de voordelen voor de gebruikers? Lees ons artikel en kom meer te weten over de belangrijkste wijzigingen en nieuwe functies.
Er zijn momenteel enkele bugs, waardoor de e-formulieren niet altijd goed worden weergegeven. Wij proberen het probleem snel op te lossen. Tot die tijd kunt u voor meer informatie en tips terecht op onze speciale pagina.
De inschrijvingen zijn geopend voor onze 4e workshop voor TED-hergebruikers op 14 december 2023
Leveringen - 255056-2020
Polen-Stettin: Bussen voor openbaar vervoer
2020/S 105-255056
Rectificatie
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Zakup 8 autobusów zeroemisyjnych – elektrycznych, przegubowych
Referentienummer: BZP/22/20
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
34121100 Bussen voor openbaar vervoer
II.1.4)Korte beschrijving:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa 8 sztuk autobusów dwuczłonowych, niskopodłogowych, fabrycznie nowych, zeroemisyjnych, o napędzie elektrycznym, przeznaczonych do wykonywania przewozów w publicznej komunikacji miejskiej.