Diensten - 262317-2020
Nederland-Veghel: Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
2020/S 108-262317
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
DAS Summa adviseurs
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
II.1.4)Korte beschrijving:
Welkom het de DAS voor adviseurs voor het Summa College. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze architectendiensten ingekocht. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen.
Er zijn meerdere DAS'en gepubliceerd door het Summa College. Bij overlap tussen één of meerdere DAS'en van Summa College voor een specifieke opdracht, wordt de opdracht uitgezet in het DAS waar de opdracht de meeste raakvlakken mee heeft.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: