Werken - 263520-2020
België-Borgerhout: Bouwwerkzaamheden
2020/S 109-263520
Vooraankondiging
Deze aankondiging dient enkel als vooraankondiging
Werken
Rechtsgrond:
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Bouw grote golfgoot
Referentienummer: WL-WL_2020_06-F01_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
45000000 Bouwwerkzaamheden - FG11
II.1.4)Korte beschrijving:
Het voorwerp van de opdracht is een totaal integratieproject met als doel een operationele golfgoot voor wetenschappelijk onderzoek op te leveren. De locatie is het Waterbouwkundig Laboratorium te Borgerhout.
In dit project zien we volgende onderdelen:
— golfgoot: ontwerp, bouw en integratie. Een golfgoot is een waterdichte constructie met afmetingen 81 x 2 x 2,5 m (L x B x H). In en groot deel van de constructie dienen de zijwanden transparant te zijn om camera-metingen toe te laten. Gezien deze golfgoot gebruikt wordt voor wetenschappelijk onderzoek, wordt een nauwkeurigheid geëist die hoger ligt dan voor typische bouwkundig constructies. Precisie op mm niveau is vereist,
— vul- en ledigingssysteem: ontwerp, bouw en integratie. Om de goot te vullen en het water op het correcte niveau in te stellen wordt een geautomatiseerd vul- en ledigingssysteem gevraagd. Dit omvat pompen, leidingen, bedieningssoftware en integratie in het veiligheidssysteem,
— toegang: trappen, bordessen, toegangspoorten: ontwerp, bouw en integratie. Om een veilige toegang tot de goot te voorzien, dienen de toegangen voorzien te worden en waar nodig bewaakt te worden door het veiligheidssysteem,
— integratie golfschot: coördinatie en integratie. Een golfschot of golfgenerator wordt apart aanbesteed via een openbare procedure: WL_2020_05. Deze selectie zal gebeuren vóór de publicatie van het bestek voor het totaal integratieproject voor de golfgoot. In de bestektekst zullen de relevante gegevens van het golfschot opgegeven worden. Het golfschot wordt geleverd en geïnstalleerd als een machine. De timing en coördinatie daarvan, alsook de integratie van de machine in het geheel, maakt deel uit van dit bestek,
— elektrische voorzieningen: ontwerp, bouw en integratie,
— veiligheidssysteem: ontwerp, bouw en integratie,
— integratie: het geheel van golfgoot, vul- en ledigingssysteem, toegankelijkheid en werking van het golfschot moet opgeleverd worden als een machine conform de Europese Machinerichtlijn.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)
31720000 Elektromechanische uitrusting
42000000 Bedrijfsmachines - FG11
38300000 Instrumenten voor metingen
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: