Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Právny základ:
Nariadenie (EÚ, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Dôkladné overenie štatistiky o odpadoch
Referenčné číslo: ESTAT/2022/OP/0003
II.1.2)Hlavný kód CPV79330000 Štatistické služby
II.1.4)Stručný opis:
Cieľom tejto výzvy na súťaž je vykonať hĺbkovú analýzu údajov, ktoré budú poskytnuté na základe nariadenia o štatistike o odpadoch (s prípadným rozšírením pomocou súborov údajov o potravinovom odpade). Na základe výsledkov bude v úzkej spolupráci s ESTAT pokračovať program návštev jednotlivých krajín. Okrem toho sa v období obnovenia vypracuje návrh na revíziu nariadenia o štatistike o odpadoch.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnotaHodnota bez DPH: 300 000.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV79330000 Štatistické služby
II.2.4)Opis obstarávania:
Zákazka bude zahŕňať maximálne dve obdobia s dĺžkou dvoch rokov, každé bude pokryté samostatnou zmluvou. Predpokladá sa, že každá zmluva bude pokrývať 245 osobodní a bude zahŕňať obstaranie služieb, ako je uvedené v bodoch 1.4.2 a 1.4.2.3 súťažných podkladov.