Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Photovoltaikanlage - Neubau i²L²med
Referentienummer: ILMED-053
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie45261215 Aanbrengen van dakbedekking met zonnepanelen
II.1.4)Korte beschrijving:
Bei dem Objekt Geb. 16.38 Innovatives & Interdisziplinäres
Lehr- und Lernzentrum Medizin wird eine PV Anlage als
Flachdachanlage Ost/West errichtet.
Die gesamte Leistung beträgt hierzu 260 kWp.
- PV-Module 320Wp 800 Stück
- Wechselrichter 5-110kW 5 Stück
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)09331200 Fotovoltaïsche zonnecellen
31155000 Wisselrichters
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
s. o. und siehe Vergabeunterlagen