Služby - 278316-2016
Poľsko-Varšava: Rámcová zmluva na organizovanie podujatí za hranicami Poľska
2016/S 154-278316
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Služby
Právny základ:
Smernica 2014/24/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Rámcová zmluva na organizovanie podujatí za hranicami Poľska.
Referenčné číslo: Frontex/OP/408/2016.
II.1.2)Hlavný kód CPV
63510000 Služby cestovných kancelárií a podobné služby
II.1.4)Stručný opis:
Cieľom zákazky je poskytovať konferenčné služby – organizácia, zadávanie zákaziek a platby za služby týkajúce sa podujatí organizovaných agentúrou Frontex hlavne mimo Poľska.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnota
Hodnota bez DPH: 6 000 000.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiach
Táto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis obstarávania: