Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Oproep tot aanvraag tot deelneming selectiefase DBFM project Egied Van Broeckhovenschool.
Referentienummer: AGION-95_Selectiefase_EgiedVanBroeckhoven-F02_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie45000000 Bouwwerkzaamheden
II.1.4)Korte beschrijving:
Onderhavige opdracht betreft de realisatie van het project Egied Van Broeckhovenschool als onderdeel van het nieuwe
Projectspecifieke DBFM-programma in uitvoering van het decreet van 25 november 2016.
Dit project omvat het ontwerp (Design), de bouw (Build), de financiering (Finance) en het onderhoud gedurende 30 jaar (Maintain) ("DBFM") van de Egied Van Broeckhovenschool in Sint-Jans-Molenbeek. De keuze van de opdrachtnemer en het sluiten van de DBFM-overeenkomst maakt het voorwerp uit van de plaatsingsprocedure.
AGION treedt gedurende de selectiefase van de plaatsingsprocedure op als aankoopcentrale.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 24 500 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)45111000 Sloopwerkzaamheden, bouwrijp maken en ruimen van bouwterreinen
45212000 Gebouwen voor vrijetijdsbesteding, sport, cultuur, logies en restaurant
50700000 Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen
66100000 Diensten op het gebied van banken en investeringen
71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De opdracht bestaat uit de realisatie van het DBFM project Egied Van Broeckhovenschool.
De inrichtende macht Vzw Ignatius scholen Brussel zal met een opdrachtnemer (waartoe een SPV-DBFM zal worden opgericht), een DBFM-overeenkomst sluiten. De opdrachtnemer staat ten aanzien van de inrichtende macht in voor het ontwerpen, bouwen en financieren van het betrokken scholenbouwproject alsook het onderhouden ervan gedurende 30 jaar.