Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
EA Tijdelijke huisvesting Comenius
Referentienummer: EA2023-002
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie44211000 Prefabgebouwen
II.1.4)Korte beschrijving:
Het aantal aangemelde leerlingen stijgt bij het Comenius College te Nieuwerkerk aan den IJssel. Om de leerlingen te kunnen huisvesten wil het Comenius College voor het nieuwe schooljaar vier tijdelijke leslokalen realiseren. De Aanbestedende dienst is voornemens één geschikte leverancier te contracteren. De tijdelijke huisvesting komt als uitbreiding naast het bestaande gebouw op hetzelfde perceel. Aanbestedende dienst wenst dit doel te realiseren door middel van een Europese aanbesteding
volgens een openbare procedure, waar de 'inschrijving met de beste prijs kwaliteitsverhouding' het uitgangspunt is.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 300 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)44211000 Prefabgebouwen
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: II.2.5)GunningscriteriaDe onderstaande criteria
Kwaliteitscriterium - Naam: Planning / Weging: 30
Kwaliteitscriterium - Naam: Kwaliteit / Weging: 20
Prijs - Weging: 50