Stavební práce - 285732-2023
Submission deadline has been amended by:  315193-2023
Česko-Hradec Králové: Výstavba, zakládání a povrchové práce pro komunikace
2023/S 093-285732
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Stavební práce
Právní základ:
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
III/29840 Semechnice - Trnov
Spisové číslo: TOÚ/052-23/Ko
II.1.2)Hlavní kód CPV
45233000 Výstavba, zakládání a povrchové práce pro komunikace
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem veřejné zakázky je zhotovení Díla „III/29840 Semechnice - Trnov“. Bližší informace uvedeny v zadávací dokumentaci.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 20 021 147.00 CZK
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky: