Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Privacy & Security Awareness platform
Referentienummer: 3041.A
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie48931000 Opleidingssoftware
II.1.4)Korte beschrijving:
De Europese aanbesteding van een Privacy & Security Awareness Platform voor GGD GHOR Nederland en de regionale GGD’en. De Aanbestedende dienst wenst een Overeenkomst te sluiten met één (1) ondernemer.
Onder platform wordt verstaan een oplossing met daarin E-learnings, phishing mails, video's, games, etc. Vanuit dat platform kan de klantorganisatie deze onderdelen dan bewerken en uitzetten, plannen, etc. naar de medewerkers. Tevens zijn er rapporten beschikbaar in het platform.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Privacy & Security awareness platform
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)48931000 Opleidingssoftware
79633000 Diensten voor voortgezette opleiding van personeel
72212931 Diensten voor ontwikkeling van opleidingssoftware
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: II.2.5)GunningscriteriaDe onderstaande criteria
Kwaliteitscriterium - Naam: Wensen / Weging: 25
Kwaliteitscriterium - Naam: Open vragen / Weging: 25
Kwaliteitscriterium - Naam: Uitvoering van de opdracht / Weging: 10
Prijs - Weging: 40