Služby - 286294-2023
Slovensko-Trenčín: Inžinierske projektovanie
2023/S 093-286294
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Služby
Právny základ:
Smernica 2014/24/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Projektové práce a inžinierske činnosti pre stavbu „Modernizácia oddelenia Neonatológie a Pediatrie Fakultnej nemocnice Trenčín“
Referenčné číslo: FNTN-2023-03-NZ-PD-Neonatol_Ped
II.1.2)Hlavný kód CPV
71320000 Inžinierske projektovanie
II.1.4)Stručný opis:
Predmetom zákazky je poskytnutie služby: Vypracovanie projektovej dokumentácie, výkon inžinierskej činnosti, koordinačnej činnosti a autorský dozor pre stavbu: Modernizácia oddelenia Neonatológie a Pediatrie Fakultnej nemocnice Trenčín v súlade s platnou legislatívou.
Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v Prílohe č. 1 súťažných podkladov - Zadanie.
Bližšie informácie sú uvedené v Súťažných podkladoch.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnota
Hodnota bez DPH: 274 500.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiach
Táto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV
71248000 Dohľad nad projektom a dokumentáciou
71300000 Inžinierske služby
II.2.4)Opis obstarávania: