Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Diensten - 286694-2020
Nederland-Katwijk: Schoonmaken van scholen
2020/S 118-286694
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
DAS Schoonmaakdiensten
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
90919300 Schoonmaken van scholen
II.1.4)Korte beschrijving:
Welkom op het DAS voor de levering van Schoonmaakdiensten voor Stichting Prohles te Katwijk. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse diensten ingekocht op het gebied van schoonmaak. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen.
Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De omvang van de opdracht is financieël niet uit te drukken. De opdracht omvat alle schoonmaak die nodig is voor een organisatie als Stichting Prohles met 3 454 leerlingen en 350 medewerkers.