Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Home to school transport:QLS027 1300 2022-03-25 Lowestoft-Yoxford and Peasenhall primary school
Referentienummer: QLS027
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie60000000 Vervoersdiensten (uitg. vervoer van afval)
II.1.4)Korte beschrijving: II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)60000000 Vervoersdiensten (uitg. vervoer van afval)
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: