Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Mapování a hodnocení vývoje pro jedno z odvětvových povolání podle směrnice Evropského parlamentu a Rady 2005/36/ES – zdravotní sestra odpovědná za všeobecnou péči.
Spisové číslo: 628/PP/GRO/IMA/17/1131/9580.
II.1.2)Hlavní kód CPV79411000 Všeobecné podnikové poradenství
II.1.4)Stručný popis:
Studie by měla zajistit nezbytné podklady a hodnocení za účelem pomoci Komisi při přijímání informovaného rozhodnutí o tom, zda by změny směrnice Evropského parlamentu a Rady 2005/36/ES provedené s ohledem na minimální požadavky na odbornou přípravu byly vhodné, a pokud ano, do jaké míry.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 200 000.00 EUR
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky: